Už vás roky trápí bolesti hlavy?

Jen při bolestech ležíte schoulení v posteli a nejste schopni normálně fungovat?

Zkuste REFLEXNÍ TERAPII, která stimulace určitých reflexních bodů dokáže pomocí od různých zdravotních problémů (od bolesti hlavy až po sníženou imunitu).

Také jsem dlouho bojovala s nárazovými bolestmi hlavy neznámé příčiny a nedokázala jsem se jich zbavit.

Konečně jsem ale přišla na to, jak na bolest vyzrát i bez prášků.

 

A NYNÍ BYCH CHTĚLA SVÝMI ZKUŠENOSTMI POMOCI I VÁM.

Když mě z ničeho nic v práci chytne bolest hlavy už nemusím odpočítávat nekonečné vteřiny do konce pracovní doby. 

Při bolestech využívám sílu reflexní terapie a konečně můžu být v práci v klidu a bez obav, kdy mě zase začne zlobit bolest hlavy.

 

Dřív to probíhalo trochu jinak…

 

Bolestmi hlavy jsem trpěla hodně často. Hlavně kvůli tomu, že jsem ve škole, a potom i v práci, trávila moře času shrbená u počítače. Krční páteř i oči dostávali hodně zabrat.

Jediné, co mi pomáhalo od trýznivé bolesti, byly prášky, ticho a tma.

Představte si ten pocit, kdy vás v práci z ničeho nic rozbolí hlava a už nepotřebujete honem hledat v kabelce nebo lékárničce prášky. Už víte, jak využívat reflexní body na zmírnění nebo odstranění bolesti hlavy.

foot reflexology, reflex foot kidney, treatments

E-book: Sama sobě doktorem - zatočte s bolestí hlavy

Nabízím Vám šanci vzít zdraví do vlastních rukou a více se spoléhat na samouzdravovací schopnosti vašeho těla. Díky reflexní terapii porozumíte svému tělu a naučíte se zvládat bolesti hlavy bez prášků.

download-1500x1984

Kdo bude Vaším průvodcem uzdravování?

Jsem nadšená masérka, která se nespokojila pouze s uvolňováním svalů, ale měla touhu pomáhat lidem a také sama sobě se svým zdravím.

Sama jsem ve svém životě řešila několik nepříjemných zdravotních problémů (časté bolesti hlavy, časté nevolnosti, endometrióza), a právě touha vyřešit svoje problémy mě dovedla k masážím a samotné reflexní terapii.

Velice mě baví diagnostika příčin zdravotních problémů a ráda nalézám způsoby, jak problémy vyřešit a tím lidem pomoct od potíží, které je v životě trápí.

Co se v e-booku dozvíte?

Příčiny bolesti hlavy

V e-booku jsou popsány jedny z nejčastějších příčin bolestí hlavy, se kterými se můžete setkat.

Nejvíce se v knize věnuji příčině bolesti od blokace páteře, jelikož blokací trpí většina lidí se sedavým zaměstnáním.

Jak funguje reflexní terapie?

Už jste někdy slyšeli o reflexní terapii a láká vás se dozvědět víc?

Čeká na vás stručné vysvětlení, jak reflexní terapie funguje a k čemu se dá využít.

Obrázkové postupy

Znáte sice příčinu bolesti, ale netušíte, jak si od ní ulevit?

V e-booku najdete kompletní postupy s názornými obrázky (přesné lokalizace reflexních bodů, názorné postupy protahování krční páteře, ...).

Rady a tipy mimo reflexní terapii

Kromě reflexní terapie najdete v e-booku i tipy, jak si od bolesti pomůžete bylinkami, protahováním nebo meditací.

Co v něm naopak nenajdete?

Ukázka z knihy:

E-book obsahuje 64 stran detailně popsaných postupů, jak si pomoct od bolesti hlavy…Kolik to všechno stojí?

Cena e-booku Sama sobě doktorem – Zatočte s bolestí hlavy je 690 Kč.

To znamená, že veškeré postupy a rady dostanete za ještě nižší cenu, než stojí jedna návštěva u terapeuta reflexní terapie. Návštěva je jednorázová, znalosti z e-booku ale budete mít stále při sobě a kdykoliv bude potřeba, můžete je použít.

 

Ano, může se vám to zdát hodně peněz a rozumím tomu. Sami se ale musíte rozhodnout, zda vám tato částka stojí za to, že dostanete šanci vyřešit nepříjemné bolesti hlavy jednou pro vždy.

Věřím, že hodnota znalostí postupů, jak se zbavit bolesti hlavy, je pro vás mnohonásobně vyšší, než je 690 Kč.

Možná vás právě napadají některé z těchto otázek:

  • Budu umět reflexní terapii aplikovat? Nikdy jsem nic podobného nedělal/a.

V eBooku najdete detailně popsány postupy, jak provádět jednotlivé kroky a ke každému hmatu jsou navíc obrázky, takže se nemusíte bát, že nebudete vědět, co a kde zmáčknout. Pokud byste i tak měli pochybnosti, stačí mi napsat email nebo zprávu na Facebook a já vám ráda vše vysvětlím.

 

  • Pomůže mi eBook zrovna od mé bolesti?

Toto vám upřímně nedokážu slíbit, protože hodně záleží na tom, jaká je příčina vaší bolesti. Pokud se jedná o nějakou vážnou nemoc (například mrtvice, nádor…), s tímto bohužel nemám zkušenosti a do řešení takovýchto příčin bych se ani neodvážila pouštět.

 

  • Tyto informace ale určitě seženu i někde jinde a třeba i zadarmo.

Ano, to máte pravdu, některé z informací na internetu najdete, ovšem ne všechny. V tomto eBooku máte informace ucelené a na jednom místě. Ušetříte si tak desítky hodin hledání.

+ BONUS

Tahák hmatů

Aby rady a tipy na odstranění bolesti hlavy fungovaly, nestačí pouze teorie, ale velmi důležité je tu teorii uvést i do praxe

Proto jsem pro vás vytořila „tahák hmatů„, který vás pomocí názorných obrázku stručně provede kompletními hmaty, které jsou použity pro určitou příčinu bolesti.

 

Tento užitečný bonus v hodnotě 250 Kč získáte k e-booku ZDARMA.

A co když e-book nebude váš šálek kávy? Co dělat, když zjistíte, že to není nic pro vás?

 

Vzhledem k tomu, že mi velmi záleží na tom, aby jste investovali pouze do knihy, se kterou jste spokojeni, máte u mě 14 dní garanci na vrácení peněz od momentu, kdy si knihu objednáte. Pokud se tedy rozhodnete, že e-book nechcete a není to nic pro vás, bez otázek vám vátím peníze v plné výši.

Reference na eBook:

Verčin e-book je zásoben spoustou tipů a detailních postupů, jak se zbavit bolesti hlavy sám a bez léků.
Sama jsem trpěla na migrény a často se to jinak než léky nedalo zastavit. Pak jsem otěhotněla a do teď kojím, takže prášky nejen že pro mne nejsou varianta ale hlavně už ani nechci něco takového dávat do těla.
Tento e-book přišel ve správnou dobu. Verča má vše skvěle rozepsáno tak, že vím přesně co a jak dělat. Je sestaven z obrázků a fotek, což mně vizuálnímu člověkovi vše hodně usnadnilo. Spousta věcí mne hodně překvapila a jsem za tento e-book velmi vděčná. Děkuju!
Verčo, děkuji za hodnotné informace, obrázkové postupy a tipy, detailní vysvětlení včetně všech souvislostí, co je se vším propojeno. Na bolesti hlavy trpím, především kvůli blokaci krční páteře. Mačkání reflexních bodů mi mnohdy pomáhá na začátku potíží zabránit tomu, abych si nemusela brát utlumující léky,když se bolest rozjede. Nechala bych se hned od Tebe namasírovat. Já reflexní masáže a bylinkové čaje miluji.
Pokud vás trápí bolesti hlavy a chcete se ke svému tělu chovat šetrně, je tento e-book právě pro vás. Veronika velmi srozumitelně vysvětluje, odkud může bolest pramenit a především, jak se jí svépomocí zbavit. Najít ty správné reflexní plošky se podle tohoto návodu naučí každý. Vřele doporučuji vyzkoušet, z vlastní zkušenosti vím, že to stojí za to :-).
eBook je nádherný. Ucelene spracovaná tematika príčin a reflexnej liečby bolesti hlavy, ktorá často skomplikuje život každému. Ako väčšine žien sa bolesti hlavy opakujú z mnohých príčin a je skvelé ako mi to pomohlo pri liečbe bez potreby použitia liekov. Ďakujem!
Jednoduchá a přehledná příručka pro každého, kdo bojuje s bolestmi hlavy. Je v ní perfektně vysvětleno, jaký původ může mít bolest hlavy a ke každému typu bolesti (dle jejího původu) je nabídnuto řešení. Celou knihu doprovází fotografie, na kterých je naprosto srozumitelně ilustrováno, co člověk sám může udělat a jak si sám může pomoci. Pro mě, jako pro člověka, který má s migrénami dlouhodobou zkušenost, představuje tato kniha úžasnou a snadnou pomoc. Pokud nechcete řešit bolest hlavy pouze pomocí léků, tato kniha může pomoci i vám.

Objednejte si e-book Sama sobě doktorem TEĎ!

Pamatuji si ten moment, kdy jsem poprvé objevila úžasné účinky reflexní terapie a u toho si vybavovala celé ty roky, kdy jsem se trápila s neurčitými a vleklými nemocemi a život se v tu chvíli zdál hrozně těžký.

Říkala jsem si, že je opravdu škoda, že jsem reflexní terapii neobjevila už dřív (ano, asi ještě nebyl ten správný čas).

PROTO JDĚTE NA TO! Právě teď je ten správný čas objevit úžasné účinky reflexní terapie. Vaše tělo se vám odmění!